header
Konkursy 2016/2017 PDF Drukuj Email

Nazwa konkursu

Zasięg

Organizator

Laureaci

(I – III miejsce i wyróżnienia)

"Wierszyki ćwiczące języki" miedzyszkolny SP2 Hanna Hetman, wyróżnienie
Miłość i przyjaźń w poezji, recytatorski szkolny

Marta Muzyczuk

Anna Naborczyk

I miejsce - Kamila Bartyś 5d, Jacek Kujawski 4b
II miejsce - Natalia Strawska 6c, Nikola Otulska 4a
III miejsce - Małgorzata Komor 6d, Mateusz Ostrowski 5b
Wiersze śniegiem przyprószone międzyszkolny I miejsce:
Dominika Wosiak kl. I a
Wyróżnienia:
Alicja Grzegorczyk kl. I c
Maja Kurnicka kl. III c
"List zachęcający rówieśnika do zdrowego stylu życia" szkolny Jolanta Siudym I miejsce - Alicja Kosmala, kl. V d /13punktów/
II miejsce - Szymon Urbanik, kl. IV c /11p./
III miejsce - Małgorzata Izdebska, kl. V d /5p./
Wyróżnienia:
Hubert Jagła - Izdebski, kl. VI b /4 p./
Szymon Robak - kl. IV c /4p./
Dzień Bezpiecznego Komputera regionalny Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego w Lublinie Agata Kasprzak - wyróżnienie
Mały omnibus Czterdziestki szkolny Magdalena Bartłomiejczyk
Joanna Adamiec
Angelika Jop
poziom klas drugich
I miejsce - Tymon Badurowicz, klasa 2f
II miejsce - Natalia Matysek, klasa 2g
III miejsce - Mikołaj Jankowski, klasa 2b
wyróżnienie - Gabriela Szymańska, klasa 2e

poziom klas trzecich
I miejsce - Aniela Wawryca, klasa 3c
II miejsce - Mateusz Matyjaszczyk, klasa 3b
III miejsce - Dominika Batycka, klasa 3b
Najpiękniejsza kartka bożonarodzeniowa szkolny świetlica Klasy II-III
miejsce I:
JULIA SIKORA KL.II G
MAJA OTT KL.II A
MICHAŁ GŁAŻEWSKI KL. II C
miejsce II:
JULIA DZIURKOWSKA KL. II D
GABRIELA PIĄTEK KL.III B
JULIA OLSZEWSKA KL. III B
miejsce III:
OLIWIA GAŁKA KL.II D
IGOR ŚWIĘTOCHOWSKI KL. IIA
CEZARY DZIADURA KL.III B
wyróżnienia:
JAGODA NÓŻKA KL. II A
MAJA MITRYT KL.II A
MAGDALENA MATEŃKO KL. II A
NATALIA WOŹNIAK KL. II D
PIOTR MATEŃKO KL. III C
DOMINIKA BATYCKA KL. III B
JULIA BIADUŃ KL. III E
JAGODA WOSZCZYŃSKA KL. II D
KLASY IV-V:
miejsce I:
LAURA KWIATKOWSKA KL. V B
KAMILA DZIĘGIEL KL. IV E
miejsce II:
MARIA PUCHACZ KL. IV E
JOANNA MAJCHRZAK KL. IV A
miejsce III:
JULIA MORAWIK KL. IV A
KAROLINA FLIS KL. IV E
wyróżnienia:
MIKOŁAJ SZYMOWSKI KL. IV A
KATARZYNA SOŁTYS KL. V D
WERONIKA KIEŚLEWSKA KL. V D
RAFAŁ WEŁNA KL. V D
Anioły są wśród nas szkolny świetlica Kategoria I-III
I miejsce:
DZIURKOWSKA JULIA KL. II D
IGOR ŚWIĘTOCHOWSKI KL. II E
JAGODA NÓŻKA KL. II A
II miejsce:
FABIAN WIELGOMAS KL. I B
ŁUCJA MURAK KL. II G
JULIA BIADUŃ KL. III E
III miejsce:
ADAŚ KOPYTKO KL. I C
JULIA OLSZEWSKA KL. III B
GABRIELA PITURA KL. II A
wyróżnienia:
MARYSIA PIOTROWSKA KL. II G
GABRYSIA KURASIŃSKA KL. I C
NATALIA KOZŁOWSKA KL. II E
Dyplom specjalny jury, postanowiło przyznać "Rodzinie Aniołów kl. II B"
kategoria kl. IV-VI:
I miejsce:
HANIA DZIADOSZ KL. IV C
DZIĘGIEL KAMILA IV E
II miejsce:
ASIA NOWIŃSKA KL. IV B
MAGDA NOWIŃSKA KL. IV B
IIImiejsce;
OLA BEDNARCZYK KL. VA
"Moje miasto i mój region za 100 lat..." ogólnopolski Julianna Romanek, kl. II d - wyróżnienie
Festiwal Piosenki Europejskiej szkolny Ewelina Rakoczy KLASY I - III
I miejsce
Wiktoria Krupa i Julia Biaduń (3E)
II miejsce
Dominika Wosiak (1A)
III miejsce ex aequo
Fabian Wielgomas (1B)
Grzegosz Antoszczyszyn (3C)
KLASY IV - VI
I miejsce
Małgorzata Izdebska (5D)
II miejsce
Hanna Demczuk (4B)
III miejsce
Agata Kasprzak i Joanna Szymczak (6B)
IV miejsce ex aequo
Kamila Kuźniar (6B)
Aleksandra Dębowczyk (5A)
V miejsce ex aequo
Amelia Bylina (4B)
Kamila Bartyś i Maja Zięba (5D)
VI miejsce
Seweryn Ładniak (5A)
Konkurs recytatorski (logopedyczny)
szkolny
Irena Kamola, Wiesława Wolińska
Na poziomie klas II:
I miejsce: Olga Stelmasiewicz- kl.IIf
II miejsce: Katarzyna Girguś- kl.IId
III miejsce: Julia Flor- kl.IIe
Wyróżnienie:
Hanna Hetman- kl.IIb
Xavier Kołodziejczyk- kl.IIa
Marita Chrust- kl.IIg

Na poziomie klas III:
I miejsce: Aniela Wawryca- kl.IIIc
oraz Jakub Drzewicki- kl.IIIe
II miejsce: Maja Kurnicka- kl.IIIc
III miejsce: Alicja Koperwas- kl.IIId
Wyróżnienie: Julia Olszewska- kl.IIIb
Mój owoc, moje warzywo
szkolny
Świetlica
Dyplom Honorowy przyznajemy Klasie II A - na konkurs wpłynęło 21 prac!

Miejsce I:
KONRAD KOCHMAŃSKI KL. II E
JULIA BIADUŃ KL. III E

Miejsce II:
NIKOLA KLIMEK KL. II A
HANNA BIL KL. II B

Miejsce III:
NIKOLA GRUDA KL. II B
XAWIER KOŁODZIEJCZYK II A

Wyróżnienia:
MATEUSZ ANTOSZCZYSZYN KL.I A
LENA URBAN KL. III E
JAGODA NÓŻKA KL. II A
NIKOLA SZCZEPIŃSKA KL. II A
WERONIKA KLĘBOWSKA KL. IV C
JULIA GOSIK KL. II G
JAKUB WOSZCZYŃSKI KL. IV B