header
Plan zajęć pozalekcyjnych PDF Drukuj Email

Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2016/2017

klasy I-III

Zajęcia rozwijające klasy I-III

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

KLASY

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY

SALA

Koło polonistyczne

p. Joanna Adamiec

 

2 c, 2 f

czwartek

12.45 - 13.30

sala 33

 

2 b

czwartek

11.40 - 12.25

sala 33

p. Katarzyna Sendecka

 

2 e, 2 g

czwartek

9.50  -  10.35

sala  33

2 a, 2 d

czwartek

10.45  -  11.30

sala  33

p. Justyna Makowska

 

3 a, 3 d

poniedziałek

12.45 - 13.30

sala 30

3 e, 3 f

środa

12.45 - 13.30

sala 30

p. Monika Wasilewska

 

3 b

środa

9.50 - 10.35

sala 33

3 c

środa

10.45 - 11.30

sala 33

Koło matematyczne

p. Magdalena Bartłomiejczyk

2 c, 2 f

wtorek

11.40 - 12.25

sala 30

2 b

wtorek

12.45 - 13.30

sala 30

p. Justyna Bakalik

 

2 a, 2 d

środa

10.45 – 11.30

sala 30

3 b

środa

11.40 – 12.25

sala 30

p. Anna Pejas

 

2 e, 2 g

 

 

 

3 c

 

 

 

p. Aneta Łukasik

3 f, 3e

czwartek

12.45 - 13.30

sala 30

3a, 3 d

piątek

12.45 - 13.30

sala 30

Koło przyrodnicze klas II-III

p. Katarzyna Łozińska- Martysz

klasy 3

piątek

11.40 – 12.25

sala 33

p. Małgorzata Deptuś

klasy 2, 3

piątek

10.45 – 11.30

sala 30

Koło artystyczne  klas II-III

p. Barbara Adolińska

klasy 2 i 3

poniedziałek

15.30  -  17.00

sala 2

Zespół taneczny„Pauza”

p. Jolanta Wnuk Kurowska

klasy 1,2,3

poniedziałek

15.30  -  17.00

(sala gimnastyki korekcyjnej)

Koło czytelniczo-recytatorskie

p. Monika Ścibior- Imgrond

klasy 1,2,3

poniedziałek

11.00-11.45

 

wtorek

13.00- 13.45

 

 

Zajęcia doskonalące -  klasy I-III

NAZWA ZAJĘĆ

PROWADZĄCY

KLASY

DZIEŃ TYGODNIA

GODZINY

SALA

Zajęcia wyrównawcze  dla klas II-III

p. Angelika Jop

 

2b

poniedziałek

12.45 – 13.30

sala 211

2 f

środa

12.45 – 13.30

sala 33

p. Marta Wójcik

2 c

poniedziałek

11.40 – 12.25

sala 30

p. Wiesława Wolińska

2 a, 2 e

poniedziałek

10.45 – 11.30

sala 33

2a

wtorek

11.40 – 12.25

sala 33

p. Małgorzata Deptuś

2 d, 2 g

wtorek

10.45 – 11.30

sala 33

p. Urszula Dragan

 

3 a, 3 f

poniedziałek

12.45 – 13.30

sala 33

3 d, 3 e

piątek

11.40 – 12.25

sala 30

p. Dorota Piasecka

 

3 c

poniedziałek

0.45 – 11.30

1sala 30

3b

środa

10.45  -  11.30

 

Terapia pedagogiczna klas II-III

p. Katarzyna Łozińska- Martysz

2 g

środa

11.40 – 12.25

sala 33

p. Marta Wójcik

2 f

wtorek

11.40  -  12.25

sala 207

 

p. Małgorzata Kalisz

3 c

poniedziałek

10.00-10.45

 

wtorek

9.00-9.45

 

Terapia logopedyczna dla klas I--III

p. Irena Kamola

2 e

poniedziałek

10.30  -  11.30

s. 211

 

2 c

poniedziałek

11.30  -  12.30

s. 211

2 d

wtorek

10.30  -11.30

s. 211

3 a

wtorek

11.35  -  12.35

s. 211

3 f, 3 d

wtorek

12.40  -  13.40

s. 211

3 b, 3c

środa

9.30  -  10.30

s. 211

2 a, 2 g, 1 a

środa

10.35  -  11.35

s. 211

2 b, 1 b

środa

-  11.40  -  12.40

s. 211

3 e

środa

12.45  -  13.45

s. 211

1 c

czwartek

11.40  -  12.40

s. 211

2 f

czwartek

12.45  -  13.45

s. 211

1 a, 1 b

piątek

9.30  -  10.30

s. 211

Terapia logopedyczna dla klas „0”

p. Irena Kamola

Grupa  0 „a”

 

wtorek

9.15    -  10.15

sala 211

piątek

12.45  -  13.45

Grupa  0 „b”

czwartek

10.30  -  11.30

sala 211

piątek

11.40  -  12.40

Grupa  0 „c”

piątek

10.30  -  11.30

sala 211

Piątek

12.45  -  13.45

Zajęcia z oligofrenopedagogiki

 

p. Katarzyna Łozińska- Martysz

 

2 c

wtorek

11.40 - 12.25

sala 207

środa

2.30- 13.15

6 a

czwartek

12.30  -  13.1

sala 207

piątek

12.30  -  13.15



Klasy IV-VI

 

Koło polonistyczne

p. Anna Naborczyk

6 b, 6 d   -   poniedziałek   14.40 – 15.25   sala 30

p. Marta Muzyczuk

6 a, 6 c   -   poniedziałek   14.40 – 15.25   sala 203

Zajęcia doskonalące z języka polskiego

p. Jolanta Siudym

4c   -   środa         10.45 - 11.30     sala 30 
4e   -   czwartek   10.45 - 11.30     sala 30

p. Marta Muzyczuk

4 d  -     czwartek       10.45- 11.30    sala 30

p. Anna Naborczyk

5c -      poniedziałek  13.50-14.35   sala 30

p. Jolanta Makuch

4 b -      poniedziałek  11.40-12.25  sala 33

Koło matematyczne

p. Beata Wnuk

6 c    -     środa         13.50 – 14.35  sala

6 a    -      czwartek  12.45 – 13.30  sala

5 a, 5 b -  piątek       8.00  -    8.45  sala

p. Maria Pastucha

4 a, 4 b   -   wtorek   9.50 – 10.35   sala 206

6 b, 6 d  -    czwartek  15.30- 16.15  sala204

p. Urszula Żywicka

4 d          -   poniedziałek  8.00- 8.45   sala

4 a, 4 c  -    wtorek            8.55 – 9.40  sala

5 c, 5 d  -   czwartek         14.40 – 15.25 sala

Koło redakcyjne p. Jolanta Makuch

5 a    -     poniedziałek   15.30 – 16.15  sala 201

Zajęcia  doskonalące z matematyki

p. Beata Wnuk

6 a          -     czwartek   12.45 – 13.30  sala 33

5 a, 5 b    -     piątek         8.00- 8.45   sala  201

p. Maria Pastucha

4 a, 4 b   -   wtorek   9.50 – 10.35   sala 206

6 b, 6 d  -    wtorek  15.30 – 16.15  sala205

p. Urszula Żywicka

4 d          -   poniedziałek     8.00- 8.45   sala

4 a, 4 c  -    wtorek            8.55 – 9.40    sala

5 c, 5 d  -   czwartek         14.40 – 15.25 sala

Koło komputerowe p. Katarzyna Kołacz

klasy 5 , 6     -   środa      13.50 – 14.35    sala 105

środa       14.40 – 15. 25  sala 105

Koło biblijne p. Rafał Wójtowicz

klasy 5 , 6     -   wtorek     13.50 – 14.35    sala 204

Zespół taneczny„Pomponierki” p. Jolanta Gęca

1 a, 4, 5, 6    -     poniedziałek   15.30 – 16.15

piątek               10.45 – 11.30

Koło komputerowe p. Tadeusz Chajewski

klasy 4, 5  - poniedziałek   10.45 – 11.30    sala 206

piątek               8.00 – 8.45        sala 206

Koło przyrodnicze p. Irena Jóźwiakowska

5 b, 5 d         - piątek       8.55 – 9.40      sala 209

6 a, 6 c, 6 d  - czwartek  13.50 – 14.35  sala 205

Koło plastyczne p. Iga Mikulska

klasy  4, 5, 6  - piątek   15.30 – 16.15    sala 210

Koło przyrodnicze p. Wiesława Pachuta

5 a, 5 c     -   środa    8.00 – 8.45      sala 208

6 b            - środa     14.40 – 15.25  sala 208

Zespół wokalny p. Mariusz Wąsik

klasy 4, 5, 6  -  poniedziałek  13.50- 15.25   sala 112

Koło historyczne p. Eliza Pelczr

klasy 5     -   poniedziałek   8.55 – 9.40  sala 33

klasy 6    - poniedziałek   13.50 – 14.35 sala 33

Zajęcia  doskonalące z języka angielskiego

p. Karolina Szafranek

5 d, 5 a    -    piątek   8.55 – 9.40  sala 202

p. Karolina Sech

4 d          -   wtorek         10.45 – 11.30   sala 30

6 c, 6 d  - poniedziałek  13.30 – 14.35  sala 209

p. Ewelina Rakoczy

5 d          -   środa          12.45 – 13. 30   sala 33

6 a, 5 c  -    czwartek   13.50 – 14.35    sala 201

p. Olaf Stankiewicz

4 a, 4 b, 4 c, 4 d   -   środa     15.30 – 16.15   sala 204

6 a, 6 c, 6 d  -    piątek   14.40 – 15.25    sala 209

p. Paweł Wesołowski

6 b   -   piątek    13.50 – 14. 35   sala 103

Koło języka angielskiego p. Karolina Szafranek

5 a, 5 d  -   wtorek       12.45 – 13.50  sala 210

 

 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE

Nazwa zajęć

Prowadzący

klasy

Dzień

tygodnia

Godziny

Sala

Koło polonistyczne dla klas 2

B.Adolińska

2 b,c,e

wtorek

10.45-11.30

30

J.Adamiec

2 a,d

poniedziałek

11.45-13.30

s.łącznik

Koło polonistyczne dla klas 3

- ciche czytanie

J.Adamiec

3 a, 3 d

czwartek

10.45-11.30

30

K.Łozińska

3 b,c

środa

13.50-14.25

30

Koło polonistyczne dla klas 3- ortografia

J.Makowska

3 a, 3 d

wtorek

10.45-11.30

210

A.Józefczak

3 c

poniedziałek

12.45-13.30

105

A. Łukasik

3 b

poniedziałek

13.50-14.35

s. łącznik

Koło matematyczne dla kl.2

I.Kujawa

2 a,2,d

czwartek

11.40-12.25

30

A. Łukasik

2 b, c, e

wtorek

10.45-11.30

s. łącznik

Koło matematyczne dla klas 3

J.Bakalik

3 a, 3 d

środa

10.45-11.30

30

I.Kujawa

3 b,3 c

czwartek

12.30-13.15

103

Kółko teatralne

M. Bartłomiejczyk

2,3

czwartek

wtorek

1 10.45-11.30 12.45-13.30


Korytarz 1 p.

Kółko plastyczne


M.Ścibior-Imgrond

2 h

klasy 3

klasy 2

środa

środa

15.30-16.30

16.30-1730

świetlica górna

Kółko plastyczne

Marta Wójcik

1 h

Klasy 1

wtorek

15.30-16.30

świetlica dolna

Zespół taneczny PAUZA

J.Wnuk-Kurowska

1,2,3

wtorek

środa

czwartek

12.30-13.30

10.30-11.30

10.30-11.30

s. korekcyjna





ZAJĘCIA WSPIERAJĄCE

Nazwa zajęć

Prowadzący

klasy

Dzień

tygodnia

Godziny

Sala

Zajęcia wyrównawcze dla klas 1

J. Makowska

1 a,1d

czwartek

11.40-12.25

30

U. Dragan

1 f,1 e

wtorek

11.40-12.25

2

U. Dragan

1 b,1 c

piątek

10.45-11.30

30

Zajęcia wyrównawcze dla klas 2

B. Adolińska

2 b,c,e

wtorek

9.50-10.35

30

D. Piasecka

2 a

2 d

poniedziałek

środa

11.40-12.25

12.45-13.30

30

s. łącznik

Zajęcia wyrównawcze dla klas 3

D. Piasecka

3 a,d

piątek

9.50-10.35

30

A. Józefczak

3 b,c

środa

12.45-13.30

30

Terapia pedagogiczna

K. Łozińska- 1h





M. Kalisz- 2 h







M. Wasilewska-2 h





M. Wójcik

5 d- Alan Białecki

5 d-Marcin Sienkiewicz

4 b- Litke Katarzyna, Dyński Kacper

4 b-Szady Nikola

kl.2 c Kacper Wesołowski

kl.1 c Jakub Stefaniak

kl. 2 a

Gabriela Konera

Jakub Goleman- 6 c

poniedziałek

poniedziałek

środa

poniedziałek

poniedziałek

czwartek

11.40-12.25





8.55 – 9.40

8.55- 9.40





10.45-11.30





12.45-13.30




14.35-15.20

211

30

30

30

30

świetlica dolna

Terapia logopedyczna dla klas 1

W. Wolińska-


B.Urbańska


I. Kamola-

1 a

1 e

1 b

1 c

1 d,1 f

wtorek

wtorek

wtorek

wtorek

czwartek

11.40-12.10

11.15-11.45

9.25-9.55

10.00-10.30

11.40-12.10

211

211

211

211

211

Zajęcia logopedyczne klasy 2 i 3

I.Kamola-1h



W.Wolińska


B.Urbańska


2 c

2 e


2 a,2 d


2 b

środa

środa


wtorek


czwartek

czwartek

11.00-11.30

11.40-12.20

12.55-13.25

10.25-10.55

11.00-11.30

211

211


211


211

211

Gimnastyka korekcyjna

J.Gęca-1 h

1 d,f

czwartek

12.45-13.30

s.g.k

Gimnastyka korekcyjna

A.Pejas- 2 h

1 b,c

1 a, e

piątek

poniedziałek

10.45-11.30

11.40-12.25

s.g.k

s.g.k

Gimnastyka korekcyjna

J.Sierocki- 2 g

2 b,c,e

2 a,d

wtorek

czwartek

10.45-11.30

12.45-13.30

s.g.k

s.g.k