header
Prymusi PDF Drukuj Email

UCZNIOWIE NAGRODZENI ODZNAKĄ WZOROWEGO UCZNIA "CZTERDZIESTKI"
W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

semestr I

Klasa IV a
Foks Nina
Tęcza Wojciech
Podstawka Marcelina
Klasa IV b
Demczuk Hanna
Naborczyk Nadia
Guliński Mateusz
Olejarczyk  Sebastian
Sławińska Klaudia
Woszczyński Jakub
Bylina Amelia
Klasa IV c
Nóżka Stanisław
Pelc Joanna
Wójcik Aleksandra
Klasa IV d
Krzywicki Marek
Wegner Natalia
Grzesiak Bartłomiej
Kwiatkowski Stanisław
Klasa IV e
Musik Jakub
Dziewulski  Adrian
Pawlak Piotr
Kuś Kamil
Klasa V a
Katarzyna Pukaluk
Aleksandra Dębowczyk
Klasa V b
Bil Michał
Szumski Wiktor
Duda Amelia
Ostrowski Mateusz
Ćwikła Lena


Klasa V c
Martyna Mazurek
Bartosz Sygacz
Laura Hablak
Jakub Nóżka
Weronika Bińko

___________________________
Klasa V d
Patrycja  Dziurkowska
Alicja  Kosmala
Weronika Kieślewska
Maja Zięba
Kamila Bartyś
Patrycja Piebiak
Aleksandra Baryła
Małgorzata Izdebska
Klasa VI a
Drzewiecka Luiza
Małys Magda
Trześniewska Patrycja
Klasa VI c
Ladowski Paweł
Strawska Natalia
Barczentewicz Jadwiga
Klasa VI b
Dmitrenko Alicja
Jagła – Izdebski Hubert
Kasprzak Agata
Konera Gabriela
Piebiak Weronika
Borsukiewicz Aleksandra
Szatraj Jowita
Milko Oliwia
Mazur Kamil
Bartoszek Antoni
Klasa VI d
Tarasińska Patrycja
Sendecka Hania
Gieroba Karina
Suszek Weronika
Komor Małgorzata
Karwowski Dawid
Mąka Julia
Wożakowski Krzysztof
Wrona Mateusz


 

 

ODZNAKA WZOROWY UCZEŃ 40- STKI, NAGRODZY KSIĄZKOWE

KONIEC ROKU SZKOLNEGO 2014/ 2015

Odznaka „Wzorowy uczeń 40- stki”

KLASA II A

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1.Nina Foks

2.Karolina Kiełtyka

3.Joanna Majchrzak

4. Nikola Otulska

5. Igor Spasiewicz

6.Wojciech Tęcza

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia:

1.Blacha Krystian

2. Jakub Makowski

KLASA II B

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1. Amelia Bylina

2. Hanna Demczuk

3. Mateusz Guliński

4. Wiktoria Kozak

5. Nadia Naborczyk

6. Magdalena Nowińska

7. Klaudia Sławińska

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia:

1. Jakub Woszczyński

2. Szymon Wowk

3. Joanna Nowińska

4. Amelia Mystkowska

5.Sebastian Olejarczyk

6. Krzysztof Paszczuk

KLASA II C

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1. Aleksandra Wójcik
2. Paweł Banasiak
3.Weronika Klębowska
4. Stanisław Nóżka
5. Maria Pyłypczuk

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia:

1. Jakub Puchacz

KLASA II D

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1.Marek Krzywicki

2. Bartłomiej Grzesiak

3.Kinga Kisiel

4. Klaudia Flaszyńska

5.Stanisław Kwiatkowski

6. Piotr Marszałek

KLASA II E

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1.Adrian Dziewulski,

2.Jakub Musik

3.Piotr Pawlak

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia:

1.Kamil Kuś

2.Maria Puchacz

KLASA III A

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1. Aleksandra Bednarczyk

2. Aleksandra Dębowczyk

3. Martyna Jędrych

4. Wiktoria Niemiec

5. Aleksandra Sitek

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia

1. Aleksandra Bednarczyk

2. Aleksandra Dębowczyk

3. Martyna Jędrych

4. Patryk Mańka

5. Wiktoria Niemiec

6. Natalia Rapa

7. Aleksandra Sitek

KLASA III B

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1.Michał Bil,

2.Amelia Duda

3.Mateusz Ostrowski

4.Karol Rudnicki

5.Wiktor Szumski

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia

1.Lena Ćwikła

2.Tomasz Lisek

3.Dawid Parzys

4.Filip Wyrwas



KLASA III C

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1.Laura Hablak

2.Kamil Szponarowicz

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia

1. Weronika Bińko

2. Martyna Mazurek

3. Katarzyna Sołtys

4. Nadia Sendrowicz

KLASA III D

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia i nagrodę książkową:

1.Alicja Kosmala

2.Patrycja Piebiak

3.Patrycja Dziurkowska

4.Kamila Bartyś

Uczniowie, którzy wg kryteriów  otrzymają odznakę wzorowego ucznia

1.Ewa Czerniak

2.Maja Zięba

 

3.Małgorzata Izdebska

4.Aleksandra Baryła

5.Igor Gill

 

 

 

 

 

Lista uczniów do nagrody- 100% frekwencji

1 a Anyszek Szymon

1 b Mańka Kacper

1 b Miszczuk Szymon

1 c Baryła Miłosz

1 d Boguta Nela

1 e Kuś Damian

2 a Tęcza Wojciech

2 b Bylina Amelia

2 b Demczuk Hanna

2 b Nowińska Joanna

2 b Paszczuk Krzysztof

2 d Ptak Aleksandra

3 b Polak Wiktor

3 b Szumski Wiktor

3 c Bińko Weronika

3 d Baryła Aleksandra

3 d Gill Wiktor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasa IVA:

Drzewiecka Luiza

Gąsiorowska Maja

Jabłońska Zuzanna

Małys Magda

Trześniewska Patrycja

Zakościelna Julia

Klasa IV B:

Bartoszek Antoni

Baskiewicz Weronika

Borsukiewicz Aleksandra

Dmitrenko Alicja

Jagła – Izdebski Hubert

Kasprzak Agata

Konera Gabriela

Machlarz Wiktoria

Mazur Kamil

Milko Oliwia

Piebiak Weronika

Soćko Filip

Szatraj Jowita

 

Klasa IV C:

Adrianek Bartosz

Barczentewicz Jadwiga

Ladowski Paweł

Misiurek Maciej

Pacek Alicja

Pyłypczuk Zofia

Strawska Natalia

Wolski Mateusz

Klasa IV D:

Sendecka Hanna

Komor Małgorzata

Suszek Weronika

Wożakowski Krzysztof

Karwowski Dawid

Gieroba Karina

Mąka Julia

Tarasińska Patrycja

Julia Rydel

Mikołaj Głos

 

 

Klasa V a

Natalia Dziki

Jakub Naja

Wiktoria Sochal

Marta Krysa

Zofia Tylus

Wiktoria Warda

Karol Ziomek

Julia Szymczyk

Pitura Wiktoria

klasa V b

Cyryl Barski

Katarzyna Gałązka

Magdalena Kurzyna

Paweł Krzyszczak

Karolina Sulima

klasa V c

Julia Borys

Olga Jagła-Izdebska

Martyna Majchrzak

Michał Gruszka

Magdalena Palik

Radosław Korszla

Anna Natkaniec

Góźdź Wiktoria

Wojciech Rzemieniak

Mikołaj Pietroń

klasa V d

Magdalena Wójcik

Jakub Burdan

Mateusz Grzywacz

Kacper Madej

klasa VI a

Rafał Dziki

Skórski Jakub

Świderski Karol

Mateńko Adrian

Zabłotni Natalia

Kwiatkowska Małgorzata

Kamiński Kacper

Borowicz Adrianna

klasa VI b

 

Martyna Jankowska

Pola Ladowska

Magdalena Banasiak

Oliwia Rewerska

Michał Klepcarz

Julia Wegner

Julia Kwiatosz

Aniela Piasecka

Weronika Król

Róża Łukanowska

 

klasa VI c

Iwona Barczentewicz

Oliwia Chmiel

Amelia Ćwikła

Wilhelm Dąbek

Jakub Jankowski

klasa VI d

Magdalena Biaduń

Marcel Muzyczuk

Nowakowska Natalia

Martyna Sadło

Katarzyna Maj

Nina Raduli

Szymańska Alicja

Kacper Pytka – Wasil