header
Piórem i pędzlem o Lublinie - wręczenie nagród PDF Drukuj Email

18 maja 2017 r. p. dyrektor Ewa Sadowska wręczyła dyplomy i nagrody laureatom i wyróżnionym w I Międzyszkolnym Konkursie Plastyczno- Literackim „700 lat Lublina „Piórem i pędzlem o Lublinie” zorganizowanym przez naszą szkołę pod patronatem Prezydenta Miasta Lublin, Marszałka Województwa Lubelskiego, Radio Lublin oraz PTSM.

Swój wiersz zaprezentowała laureatka konkursu w kategorii literackiej Antonina Daniewska ze Szkoły Podstawowej nr 3.

Wśród nagrodzonych był też nasz szkolny akcent- wyróżnienia otrzymali: Weronika Kłębowska z kl. IVc za wiersz „Miasto na wzgórzu” oraz Hania Dziadosz z kl.IV c oraz Cezary Dziadura z kl. IIIb w kategorii plastycznej.

Goście mieli okazję obejrzeć występy naszych szkolnych zespołów Pauza i Pomponierki. Dla nagrodzonych zaśpiewały też Julka Biaduń i Wiktoria Krupa z kl. III e oraz grupa uczniów             z kl. IIb. Tematem przewodnim wszystkich występów artystycznych był Lublin.

Można też było podziwiać przepiękne prace, które wpłynęły na konkurs.