header
Piłka nożna - II miejsce w Lublinie dla naszej reprezentacji PDF Drukuj Email

30.05.2017 rozegrane zostały finały w piłkę nożną chłopców w ramach IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ MIASTA LUBLIN. Reprezentacja naszej szkoły spotkała się z piłkarzami SP nr 51 na neutralnym dla obu drużyn obiekcie przy SP nr 43. Mecz finałowy był bardzo zacięty i
wyrównany. Obie drużyny dały pokaz gry zespołowej i w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem 2:2. W dogrywce nasi przeciwnicy wykorzystali jedną z sytuacji i w dużym zamieszaniu pod bramką udało im się strzelić gola na wagę zwycięstwa. Niestety zabrakło czasu na wyrównanie gdyż sędzia tuż po wznowieniu gry po straconej bramce zakończyła spotkanie.

Bardzo cieszymy się z 2 miejsca w Lublinie, GRATULACJE DLA CHŁOPAKÓW ZA WALKĘ I POSTAWĘ FAIR PLAY NA BOISKU.

NASZĄ SZKOŁĘ REPREZENTOWALI:
KRYSTIAN KSIĄŻEK
MACIEJ MISIUREK
MATEUSZ WOLSKI
BARTOSZ ADRIANEK
KAMIL MAZUR
ANTONI BARTOSZEK
JAROSŁAW ORGASIŃSKI
JAKUB JANKOWSKI