header
Dzień chłopaka PDF Drukuj Email

Z okazji Dnia Chłopaka w dniu 29 września odbyły się w naszej szkole wybory "Chłopaka z klasą". Uczestnikami byli przedstawiciele klas 4-7. Kandydaci zmagali się w czterech konkurencjach: autoprezentacja, rysunek, gra na czas  i  wiedzy codziennej . Jury w składzie: p. Irena Jóźwiakowska, p. Justyna Makowska, p. Magdalena Jaskot wyłoniło zwycięzcę - Mikołaja Szymowskiego, ucznia klasy 5a - GRATULUJEMY! Na koniec wyborów miała miejsce niespodzianka - wstęp taneczny chłopców: Marcin Sobiesiak kl. 7d, Igor Maś  kl. 7a, Aleksander Czerniak kl.7a, Artur Piskunowicz kl.7a.

Na sali już padły te słowa, ale jeszcze raz do naszych uczniów:

Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego:
Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
Niechaj problemy Was omijają,
A wszyscy bardzo Was kochają.
Bo jak nikt inny na świecie,
Wy na to zasługujecie!